Black - Wonderful Life

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:49
Data dodania: 01.03.2012 14:56:55
Rozmiar pliku: 6,61 MB
Tagi: Black, Wonderful Life
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Black_-_Wonderful_Life.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej sześć i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści dziewięć sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Black, którego nazwa to Wonderful Life. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Black - Wonderful Life do dziś. Żadna osoba jak na razie nie raczył skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Wonderful Life, której autorem jest Black, znany z tworzenia utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Black - Wonderful Life, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Wonderful Life? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj