E-Bonit & Mr AB - Lonely - Lonely (Sound Maker ...

Aktualna ocena: 2 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:44
Data dodania: 04.03.2012 14:00:35
Rozmiar pliku: 15,4 MB
Tagi: Bonit & Mr AB, Lonely, Lonely (Sound Maker ...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

E-Bonit_&_Mr_AB_-_Lonely_-_Lonely_(Sound_Maker_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje piętnaście i cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na sześć minut i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Bonit & Mr AB, którego tytuł brzmi Lonely. Utwór, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Userzy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen wynosi aktualnie dwa i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka E-Bonit & Mr AB - Lonely - Lonely (Sound Maker ... nie została jak na razie nigdy pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca słuchaczy. Takim muzykiem jest właśnie Bonit & Mr AB, a najnowszy przebój Lonely jest już głośno komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Zostawmy opinie ludzi za plecami, bo pewnie pragniesz poznać E-Bonit & Mr AB - Lonely - Lonely (Sound Maker ...? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Lonely, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę Bonit & Mr AB? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej piosenki z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, podejrzanych portalach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki E-Bonit & Mr AB - Lonely - Lonely (Sound Maker ..., otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj