choice of freedom - dani california - red hot chili peppers cover

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:38
Data dodania: 04.03.2012 15:38:28
Rozmiar pliku: 4,24 MB
Tagi: choice of freedom, dani california, red hot chili peppers cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

choice_of_freedom_-_dani_california_-_red_hot_chili_peppers_cover.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej cztery i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "dani california", której wykonawcą jest choice of freedom. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy więc, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku choice of freedom - dani california - red hot chili peppers cover do tej pory. Żaden odwiedzający jeszcze nie miał ochoty skomentować tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - dani california, której autorem jest choice of freedom, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu choice of freedom - dani california - red hot chili peppers cover, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo prostych do zrobienia chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz wrzucić na telefon dani california? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj