Niebo z moich stron - Eryk Jędrzejczak

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 05.03.2012 10:30:59
Rozmiar pliku: 2,53 MB
Tagi: Niebo z moich stron, Eryk Jędrzejczak
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Niebo_z_moich_stron_-_Eryk_Jędrzejczak.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie odtwarzasz to dwa i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "Eryk Jędrzejczak", którego autorem jest Niebo z moich stron. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Jak na razie nikt nie ściągnął ani razu pliku mp3 Niebo z moich stron - Eryk Jędrzejczak. Żaden odwiedzający jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Eryk Jędrzejczak. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Niebo z moich stron - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Niebo z moich stron - Eryk Jędrzejczak, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka bardzo prostych do zrealizowania tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon Eryk Jędrzejczak? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj