Vizza - Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:29
Data dodania: 14.03.2012 14:31:05
Rozmiar pliku: 3,43 MB
Tagi: Vizza, Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Vizza_-_Tak_Słodka_(DJ_Sequence_Remix)_2012.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i czterdzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012", której wykonawcą jest Vizza. Utwór mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 28 sierpnia 2015 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Odwiedzający wystawili ocene na ten kawałek już trzynaście razy, a średnia głosów jest równa cztery i siedemdziesiąt siedem setnych, w skali od jeden do sześć. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Vizza - Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012. Nikt do dziś nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012, której autorem jest Vizza, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Vizza - Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon Tak Słodka (DJ Sequence Remix) 2012? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj