Mormon - Upadam Upadam

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:40
Data dodania: 15.03.2012 12:00:32
Rozmiar pliku: 3,36 MB
Tagi: Mormon, Upadam Upadam
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mormon_-_Upadam_Upadam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży trzy i trzydzieści sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez Mormon, którego nazwa brzmi Upadam Upadam. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Mormon - Upadam Upadam do tego momentu. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Mormon - Upadam Upadam to utwór, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie fanów tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Mormon potrafi nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy Mormon - Upadam Upadam. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze będą to być ogromne domówki. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Upadam Upadam? Download tego utworu to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych stron. Ale jednak jest tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się regularnie poszerzać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, na pewno bardzo szybko się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj