Bathory - Song Of Blood

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:32
Data dodania: 16.03.2012 14:00:11
Rozmiar pliku: 10,4 MB
Tagi: Bathory, Song Of Blood
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bathory_-_Song_Of_Blood.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około dziesięć i cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na siedem minut i trzydzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Song Of Blood", której autorem jest Bathory. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Plik Bathory - Song Of Blood nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Bathory - Song Of Blood. Czy warto się z tym zapoznać?

Bathory bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Song Of Blood, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione u nas utwory są absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i darmowe. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Song Of Blood, w wykonaniu Bathory. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Bathory - Song Of Blood jest obecnie tak znana. Bathory nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj