ZwT & CnW - Tak to wygląda

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:38
Data dodania: 16.03.2012 20:51:45
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: ZwT & CnW, Tak to wygląda, rap, hip, hop, warszawa, wwa, bielany
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ZwT_&_CnW_-_Tak_to_wygląda.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz uruchomioną to około trzy i jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez ZwT & CnW, której nazwa to Tak to wygląda. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio ZwT & CnW - Tak to wygląda do dziś. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tak to wygląda. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją ZwT & CnW - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu ZwT & CnW - Tak to wygląda, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo łatwych do wykonania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Tak to wygląda? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj