Magda Niewinska - Dajcie mi chlopa

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:34
Data dodania: 18.03.2012 12:53:18
Rozmiar pliku: 8,18 MB
Tagi: Magda Niewinska, Dajcie mi chlopa, magda, niewinska, dajcie, mi, chlopa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Magda_Niewinska_-_Dajcie_mi_chlopa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje osiem i osiemnaście setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści cztery sekundy. To jeden z utworów stworzonych przez Magda Niewinska, którego tytuł to Dajcie mi chlopa. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już dziesięć razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i siedemdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Magda Niewinska - Dajcie mi chlopa nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Magda Niewinska - Dajcie mi chlopa. Czy warto tego posłuchać?

Magda Niewinska jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Dajcie mi chlopa, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - wszystkie dostępne tu kawałki są zupełnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj znajduje się tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Dajcie mi chlopa, w wykonaniu Magda Niewinska. Nie zwlekaj, aż Magda Niewinska - Dajcie mi chlopa stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Magda Niewinska nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj