Kenny Kingpin ft. Bosko - I Goes Hard

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 18.03.2012 13:01:54
Rozmiar pliku: 3,87 MB
Tagi: Kenny Kingpin ft. Bosko, I Goes Hard
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kenny_Kingpin_ft._Bosko_-_I_Goes_Hard.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i trzynaście sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Kenny Kingpin ft. Bosko, której tytuł to I Goes Hard. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Kenny Kingpin ft. Bosko - I Goes Hard do dziś. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu I Goes Hard. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Kenny Kingpin ft. Bosko - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Kenny Kingpin ft. Bosko - I Goes Hard, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na telefon I Goes Hard? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj