Oh Carol - Jahveena -

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:55
Data dodania: 18.03.2012 21:09:58
Rozmiar pliku: 5,42 MB
Tagi: Oh Carol, Jahveena
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Oh_Carol_-_Jahveena_-.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje pięć i czterdzieści dwa setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt pięć sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Jahveena", której autorem jest Oh Carol. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Plik Oh Carol - Jahveena - nie został do dziś ani razu pobrany. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty skomentować tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Jahveena, którą wykonuje Oh Carol, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, na przykład Oh Carol - Jahveena -, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na telefon Jahveena? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj