Tripswitch - Indigo

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:14
Data dodania: 23.03.2012 15:24:29
Rozmiar pliku: 12,7 MB
Tagi: Tripswitch, Indigo, ambient, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tripswitch_-_Indigo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej dwanaście i siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dziewięć minut i czternaście sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Tripswitch, której tytuł to Indigo. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Tripswitch - Indigo. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Indigo, której autorem jest Tripswitch, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Tripswitch - Indigo, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Indigo? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj