A.H.O.J. - Formularz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:02
Data dodania: 23.03.2012 16:54:15
Rozmiar pliku: 1,86 MB
Tagi: A.H.O.J., Formularz, ahoj, hip-hop, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

A.H.O.J._-_Formularz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje jeden i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i dwa sekundy. To jeden z wielu utworów wykonawcy A.H.O.J., którego nazwa brzmi Formularz. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik A.H.O.J. - Formularz nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Formularz. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest A.H.O.J., który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby A.H.O.J. - Formularz, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do wykonania chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na telefon Formularz? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i odkrycie nowych gwiazd. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które wolą na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj