RafałPakoo feat Paśka - Miałem Szczęście

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 13.04.2012 14:09:03
Rozmiar pliku: 3,39 MB
Tagi: RafałPakoo feat Paśka, Miałem Szczęście, other, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

RafałPakoo_feat_Paśka_-_Miałem_Szczęście.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie słuchasz to około trzy i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Miałem Szczęście", której wykonawcą jest RafałPakoo feat Paśka. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku RafałPakoo feat Paśka - Miałem Szczęście do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bez problemów zdobywają rzesze nowych słuchaczy, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Takim wykonawcą jest właśnie RafałPakoo feat Paśka, a tegoroczny hit Miałem Szczęście jest już głośno komentowany w świecie muzyki, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest RafałPakoo feat Paśka - Miałem Szczęście? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same przychylne recenzje między słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Miałem Szczęście, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki RafałPakoo feat Paśka? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Jednak my mamy na to znakomity sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie każdego kawałka z serwisu Wrzuta. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle rozbudowanego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki RafałPakoo feat Paśka - Miałem Szczęście, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom przebojów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj