12 Stones - Games You Play

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 30.04.2012 14:49:10
Rozmiar pliku: 4,79 MB
Tagi: 12 Stones, Games You Play
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12_Stones_-_Games_You_Play.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar cztery i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa 12 Stones, której nazwa brzmi Games You Play. Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dodano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik 12 Stones - Games You Play nie został jeszcze ani razu pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, również za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład 12 Stones - Games You Play. Czemu właśnie ta piosenka?

12 Stones jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Games You Play, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu kawałki są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Games You Play, której kompozytorem jest 12 Stones. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, czemu 12 Stones - Games You Play jest ostatnio tak znana. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj