07-Ras_Luta-Czas_By_Swiecic-JamesHunt

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:34
Data dodania: 30.04.2012 16:55:11
Rozmiar pliku: 1,23 MB
Tagi: Ras_Luta, Czas_By_Swiecic, JamesHunt
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07-Ras_Luta-Czas_By_Swiecic-JamesHunt.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to jeden i dwadzieścia trzy setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Ras_Luta, którego nazwa to Czas_By_Swiecic. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 07-Ras_Luta-Czas_By_Swiecic-JamesHunt. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Czas_By_Swiecic. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Ras_Luta - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, na przykład 07-Ras_Luta-Czas_By_Swiecic-JamesHunt, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do realizacji rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Czas_By_Swiecic? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj