Creedence Clearwater Revival - 45 Revolutions P...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 30.04.2012 20:00:05
Rozmiar pliku: 7,54 MB
Tagi: Creedence Clearwater Revival, 45 Revolutions P...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Creedence_Clearwater_Revival_-_45_Revolutions_P....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej siedem i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i siedemnaście sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Creedence Clearwater Revival, którego nazwa to 45 Revolutions P.... Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Creedence Clearwater Revival - 45 Revolutions P... do tej pory. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Creedence Clearwater Revival - 45 Revolutions P.... Czy warto tego posłuchać?

Creedence Clearwater Revival bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy 45 Revolutions P..., znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można spotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tutaj jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

45 Revolutions P..., autorstwa Creedence Clearwater Revival, to znakomita piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Creedence Clearwater Revival - 45 Revolutions P... jest obecnie na topie. Creedence Clearwater Revival nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj