Ashes in the sea

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 02.05.2012 11:01:20
Rozmiar pliku: 3,95 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ashes_in_the_sea.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i dziewięć sekund. Znajdziesz tutaj utwór Ashes in the sea do pobrania.Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Ashes in the sea. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy bezproblemowo zyskują tłumy nowych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, byle tylko pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Tak samo jest z przebojem Ashes in the sea, wykonywanym przez Ashes in the sea. Kawałek ten bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi Ashes in the sea? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Ashes in the sea, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Ashes in the sea? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych portali - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Ashes in the sea, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj