Elvis Presley - Hound Dog

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:18
Data dodania: 02.05.2012 11:02:04
Rozmiar pliku: 2,11 MB
Tagi: Elvis Presley, Hound Dog
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Elvis_Presley_-_Hound_Dog.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dwa i jedenaście setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i osiemnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Hound Dog", której wykonawcą jest Elvis Presley. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jak byś takowy dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Elvis Presley - Hound Dog. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Hound Dog. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Elvis Presley, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu Elvis Presley - Hound Dog, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do zrobienia tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na telefon Hound Dog? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy wolą na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj