TI-AMO - Heartbeat (Radio Edit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:07
Data dodania: 02.05.2012 16:42:48
Rozmiar pliku: 4,87 MB
Tagi: AMO, Heartbeat (Radio Edit), ti-amo, heartbeat, radio, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

TI-AMO_-_Heartbeat_(Radio_Edit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje cztery i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i siedem sekund. To jeden z dzieł autorstwa AMO, którego tytuł to Heartbeat (Radio Edit). W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do dziś nikt nie zapisał ani razu pliku audio TI-AMO - Heartbeat (Radio Edit). Żaden odwiedzający jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy nowych fanów, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ulubionego artystę. Nie inaczej jest z przebojem Heartbeat (Radio Edit), wykonywanym przez AMO. Kawałek ten szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zostawmy opinie ludzi za sobą, gdyż zapewne chcesz poznać TI-AMO - Heartbeat (Radio Edit)? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Heartbeat (Radio Edit), a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach kawałka AMO? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki TI-AMO - Heartbeat (Radio Edit), wyświetlą Ci się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do podstrony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj