Rad - Eon - Nieoczekiwane zmiany

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:02
Data dodania: 02.05.2012 22:00:13
Rozmiar pliku: 6,96 MB
Tagi: Rad, Eon, Nieoczekiwane zmiany
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rad_-_Eon_-_Nieoczekiwane_zmiany.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży sześć i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwa sekundy. To jeden z wielu utworów autorstwa Rad, którego nazwa to Eon. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku Rad - Eon - Nieoczekiwane zmiany jak na razie. Nikt dotychczas nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, również dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Rad - Eon - Nieoczekiwane zmiany. Czemu właśnie ta piosenka?

Rad jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Eon, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Puść w niepamięć ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Eon, której autorem jest Rad, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Rad - Eon - Nieoczekiwane zmiany stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Rad nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj