Whitesnake - Black and Blue

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 04.05.2012 16:01:23
Rozmiar pliku: 7,66 MB
Tagi: Whitesnake, Black and Blue
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Whitesnake_-_Black_and_Blue.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to siedem i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i sześć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Whitesnake, której nazwa brzmi Black and Blue. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Whitesnake - Black and Blue nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Black and Blue, której autorem jest Whitesnake, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, na przykład Whitesnake - Black and Blue, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon Black and Blue? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj