Genesis - Hold On My Heart

Aktualna ocena: 4 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:35
Data dodania: 05.05.2012 15:26:50
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: Genesis, Hold On My Heart, pop, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Genesis_-_Hold_On_My_Heart.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz ma rozmiar trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Genesis, której nazwa to Hold On My Heart. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa cztery i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Utwór Genesis - Hold On My Heart nie został dotychczas nigdy pobrany. Żadna osoba dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Ogrom utworów jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Hold On My Heart? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Genesis jest znanym i poważanym wykonawcą na scenie muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Analogicznie jest z Hold On My Heart. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić właśnie tutaj. Tylko parę kliknięć potrzeba, abyś mógł omijać Wrzutę albo inne witryny, żeby cieszyć się tym utworem.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz włączyć piosenki w telefonie albo odtwarzaczu? Zatem nie czekaj - ściągnij Genesis - Hold On My Heart i włączaj ją gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do pobrania. Wszystko jest zupełnie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić nic poza wybraniem utworu i pobraniem go. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla osób, które pragną najpierw posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, i w następstwie tego to zakupić.

Nie ściągaj niczego w ciemno i nie twórz nieporządku na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Jeżeli ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Ale Hold On My Heart, którego twórcą jest Genesis, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj