Kopia Mister Dex - Kopciuszek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 12.05.2012 00:43:32
Rozmiar pliku: 3,97 MB
Tagi: Kopia Mister Dex, Kopciuszek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kopia_Mister_Dex_-_Kopciuszek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży trzy i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Kopia Mister Dex, której nazwa brzmi Kopciuszek. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Jeszcze nikt nie zapisał nigdy pliku Kopia Mister Dex - Kopciuszek. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Kopia Mister Dex - Kopciuszek. Czy warto się z tym zapoznać?

Kopia Mister Dex bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Kopciuszek, świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś opłaty - całość dostępnych tu empetrójek jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Kopciuszek, której autorem jest Kopia Mister Dex, to świetna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny Kopia Mister Dex - Kopciuszek jest ostatnio tak popularna. Kopia Mister Dex nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj