Magness - Chcę z Tob± być

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 13.05.2012 16:56:24
Rozmiar pliku: 3,71 MB
Tagi: Magness, Chcę z Tob± być
¬ródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wy¶wietli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Je¶li zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wy¶wietlany. Je¶li chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowan± Javę. Możesz j± za darmo pobrać tutaj. Je¶li twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższ± chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Magness_-_Chcę_z_Tob±_być.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, któr± wła¶nie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i siedemdziesi±t jeden setnych megabajta. Za¶ jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzy sekundy. To kawałek tytułem "Chcę z Tob± być", którego wykonawc± jest Magness. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 pazdziernika 2014 roku. Nie ma jeszcze doł±czonego klipu do tej piosenki. Byli¶by¶my zatem niezwykle uszczę¶liwieni, gdyby¶ go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już sze¶ć razy, a ¶rednia głosów wynosi teraz cztery i trzydzie¶ci trzy setnych, w skali od 1 do 6. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu utworu muzycznego Magness - Chcę z Tob± być. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdro¶ci± na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podł±czonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno odkryli nasz± stronę - je¶li zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwo¶ć mieć ze sob± swoj± muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Chcę z Tob± być, któr± wykonuje Magness, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywaj± parkiety większo¶ci cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz j± w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żeby¶ wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ¶ci±gał mp3 bezpo¶rednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszk± wystarczy, żeby¶ mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu Magness - Chcę z Tob± być, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo prostych do realizacji chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się poż±dana piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Chcę z Tob± być? ¦ci±gnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyj±¶ muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dzi¶ już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafi± się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedy¶ fani muzyki nie będ± ¶ci±gać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ¶ci±gaj piosenki innych.

Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk South Blunt System - Miło¶ć
South Blunt System - Miło¶ć
Teledysk Paktofonika - Jestem Bogiem (bez cenzury)
Paktofonika - Jestem Bogiem (bez cenzury)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj