Magness - Chcę z Tob± być

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 13.05.2012 16:56:24
Rozmiar pliku: 3,71 MB
Tagi: Magness, Chcę z Tob± być
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Magness_-_Chcę_z_Tob±_być.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, któr± wła¶nie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i siedemdziesi±t jeden setnych megabajta. Za¶ jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzy sekundy. To kawałek tytułem "Chcę z Tob± być", którego wykonawc± jest Magness. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze doł±czonego klipu do tej piosenki. Byli¶by¶my zatem niezwykle uszczę¶liwieni, gdyby¶ go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już sze¶ć razy, a ¶rednia głosów wynosi teraz cztery i trzydzie¶ci trzy setnych, w skali od 1 do 6. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu utworu muzycznego Magness - Chcę z Tob± być. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdro¶ci± na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podł±czonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno odkryli nasz± stronę - je¶li zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwo¶ć mieć ze sob± swoj± muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Chcę z Tob± być, któr± wykonuje Magness, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywaj± parkiety większo¶ci cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz j± w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żeby¶ wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ¶ci±gał mp3 bezpo¶rednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszk± wystarczy, żeby¶ mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu Magness - Chcę z Tob± być, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo prostych do realizacji chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się poż±dana piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Chcę z Tob± być? ¦ci±gnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyj±¶ muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dzi¶ już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafi± się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedy¶ fani muzyki nie będ± ¶ci±gać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ¶ci±gaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj