Swat - While My Guitar Gently Weeps

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:28
Data dodania: 18.05.2012 18:31:14
Rozmiar pliku: 2,27 MB
Tagi: Swat, While My Guitar Gently Weeps
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Swat_-_While_My_Guitar_Gently_Weeps.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje dwa i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Długość to dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Swat, którego tytuł to While My Guitar Gently Weeps. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory nikt nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Swat - While My Guitar Gently Weeps. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, jak choćby Swat - While My Guitar Gently Weeps. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Swat jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży While My Guitar Gently Weeps, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj znajduje się jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na While My Guitar Gently Weeps, autorstwa Swat. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Swat - While My Guitar Gently Weeps jest teraz tak znana. Swat nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj