Skrzydlate ręce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:02
Data dodania: 19.05.2012 19:00:02
Rozmiar pliku: 2,79 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Skrzydlate_ręce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje dwa i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwa sekundy. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i ściągnąć utwór Skrzydlate ręce. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Utwór Skrzydlate ręce nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Skrzydlate ręce, której autorem jest Skrzydlate ręce, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Skrzydlate ręce, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie prostych do realizacji tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Skrzydlate ręce? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj