La Roux - Bulletproof

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 23.05.2012 12:13:37
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: La Roux, Bulletproof, la, roux, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

La_Roux_-_Bulletproof.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i szesnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez La Roux, której nazwa to Bulletproof. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka La Roux - Bulletproof nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Ogromna liczba empetrójek jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Bulletproof? Pobierz mp3 w jednej chwili, to prostsze niż Ci się wydaje.

La Roux to lubiany i znany wykonawca sceny muzycznej. Tworzone przez niego kawałki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Analogicznie jest z Bulletproof. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać właśnie tutaj. Jedynie parę kliknięć potrzeba, abyś nie musiał zaglądać na Wrzutę lub inne witryny, aby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie będziesz chciał. Chcesz włączyć piosenki w odtwarzaczu albo na wieży? Nic łatwiejszego - ściągnij La Roux - Bulletproof i słuchaj jej gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co ważne, nie chcemy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za free, wystarczy że wytypujesz utwór i pobierzesz go, nie płacąc za dostęp do pliku. Ściąganie empetrójek z Wrzuty to znakomite wyjście dla tych, którzy chcą przedtem przesłuchać dany utwór lub konkretny album, i dopiero po tym to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, aby nie brać tego w ciemno i nie robić nieporządku na dysku twardym. Gdy dany kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdym momencie możesz wybrać inny. Ale Bulletproof, autorstwa La Roux, jest ostatnio na topie - nie pozostań w tyle i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj