Goya - Chwile

Aktualna ocena: 5 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:54
Data dodania: 23.05.2012 18:33:12
Rozmiar pliku: 4,47 MB
Tagi: Goya, Chwile
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Goya_-_Chwile.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i czterdzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Goya, której tytuł to Chwile. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku mp3. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Userzy ocenili ten kawałek już sześć razy, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Do tego momentu żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Goya - Chwile. Plik mp3 Chwile został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~KonradD98 01.06.2012
    Przeeecudowne :D

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Goya - Chwile do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Goya - Chwile download, download Goya - Chwile, pobierz Goya - Chwile, Goya - Chwile pobierz, pobierz mp3 Goya - Chwile, download mp3 Goya - Chwile, Goya - Chwile pobierz mp3, Goya - Chwile mp3 pobierz, zippy Goya - Chwile zippy, chomikuj Goya - Chwile chomikuj, Goya - Chwile mp3 download, darmowe mp3 Goya - Chwile, Goya - Chwile download mp3, lub Goya - Chwile mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco się zaciera - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Goya - Chwile. Czy warto się z tym zapoznać?

Goya jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Chwile, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne u nas utwory są zupełnie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Chwile, autorstwa Goya. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej strony i przekonaj się, czemu Goya - Chwile jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj