LUNA SEA - Providence

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:17
Data dodania: 23.05.2012 23:00:18
Rozmiar pliku: 14,4 MB
Tagi: LUNA SEA, Providence
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LUNA_SEA_-_Providence.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży czternaście i cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i siedemnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Providence", której wykonawcą jest LUNA SEA. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku mp3. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku LUNA SEA - Providence do dziś. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Providence. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją LUNA SEA - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, dla przykładu LUNA SEA - Providence, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na telefon Providence? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może myślisz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj