KALI - PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (25 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:23
Data dodania: 26.05.2012 14:00:05
Rozmiar pliku: 4,03 MB
Tagi: KALI, PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KALI_-_PIEKNA_I_BESTIA_Prod.LANEK_BEATS(GDY_ZGAŚNIE_SŁOŃCE)_2012.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez KALI, której nazwa brzmi PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012. Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Userzy ocenili ten utwór już dwadzieścia pięć razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i czterdzieści cztery setnych, w skali od jeden do sześć. Nikt nie pobrał pliku mp3 KALI - PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012 do dziś. Plik mp3 PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012 został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~załoga dzi 09.07.2012
  syty bit
 • ~Iwan Uliczny Świrus 13.06.2012
  Kali kot :) *cenzura* nuta...GM !!
 • ~Nie wnikaj ;) 12.06.2012
  Sam jesteś lipa ... *cenzura* to jest ...
 • ~Floower 11.06.2012
  Ale lipa

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jeżeli poszukiwałeś piosenki PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012, którą stworzył KALI, nie mogłeś trafić w lepsze miejsce. Wyłącznie w tym miejscu odnajdziesz wspaniałe, darmowe mp3, które ściągniesz na swój komputer, nie napotykając na trudności. Nasza baza wykonawców jest okazała - poza KALI znajdziesz na naszej stronie dodatkowo przeboje wielu innych artystów. Dlatego jeśli jesteś zaciekawiony ściąganiem z Wrzuty, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Nasza wyszukiwarka mp3 pomoże Ci znaleźć dokładnie takie kawałki, które masz ochotę ściągnąć. Chcesz ściągnąć KALI - PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012? To nie takie trudne - wprowadź to w adekwatne pole i naciśnij "szukaj", a już po chwili otrzymasz listę mp3 do ściągnięcia, całkowicie za darmo!

Każdego dnia, bez przerwy, zbiór udostępnianych utworów zwiększa się - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako użytkowników portalu i pasjonatów dobrej nuty. Zaobserwowaliśmy niedawno duży wzrost ściągania z Wrzuty utworów KALI. Jesteś jednak pewien, że pragniesz posłuchać utworów tego wykonawcy, jak choćby PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012? Ściągnij mp3 i przetestuj to własnoręcznie! Całkowicie bezpłatnie możesz odkryć działalność artystyczną kolejnej, wschodzącej osobistości świata muzyki.

Wpisując na różnych stronach KALI - PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012 mp3 download, internauci nie znajdują nic, gdyż wchodzą na bezwartościowe portale. Być może nawet tego typu strony nie są złe, udostępniają pobieranie mp3 za opłatą. W chwili, gdy użyjesz naszego niezwyczajnego skryptu, czyli Wrzuta downloader, zaprzątające Ci myśli trudności przepadną. Bez żadnych trudności zrobisz PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012 download i już po chwili będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką.

Mamy nadzieję, że pozostaniesz na naszej stronie na dłużej i będziesz z niej korzystał zawsze wtedy, kiedy będzie Ci potrzeba mp3 za darmo. To nie jest żaden problem, by poza KALI poznać również innych artystów. Być może ich kawałki będą niemal identyczne jak PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012, lecz istnieje spore prawdopodobieństwo, że będą się zdecydowanie różnić. W dzisiejszych czasach pojawiła się niezliczona liczba gatunków muzycznych. Niekoniecznie musi Ci się spodobać ta piosenka - na niniejszej stronie odnajdziesz wiele innych mp3 za darmo, które będą w stanie trafić w Twój gust.

Jesteśmy otwarci bez wyjątku dla każdego. To, że wymijasz serwis Wrzuta i z naszą pomocą pobierasz empetrójki, nie znaczy że chcemy za to pieniądze. Pragniesz mp3 KALI - PIEKNA I BESTIA Prod.LANEK BEATS(GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE) 2012? Ściągnij je właśnie teraz, przekonaj się jakie to łatwe. Codziennie modernizujemy naszą stronę, żebyś mógł bez przeszkód cieszyć się świetną, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj