NekoMusic - Happy time

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 27.05.2012 10:36:03
Rozmiar pliku: 6,75 MB
Tagi: NekoMusic, Happy time
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

NekoMusic_-_Happy_time.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej sześć i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa NekoMusic, którego nazwa to Happy time. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jak byś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku NekoMusic - Happy time dotychczas. Nikt do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Happy time. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją NekoMusic - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, dla przykładu NekoMusic - Happy time, a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Happy time? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojej biblioteki piosenek i poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj