Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (46 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:57
Data dodania: 31.05.2012 10:31:27
Rozmiar pliku: 5,43 MB
Tagi: Weekend, Ona Tańczy Dla Mnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Weekend_-_Ona_Tańczy_Dla_Mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to mniejwięcej pięć i czterdzieści trzy setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to piosenka o tytule "Ona Tańczy Dla Mnie", której wykonawcą jest Weekend. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Jeden z userów dodał już klip do tego utworu muzycznego i możesz go uruchomić w górnej części tej strony. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już czterdzieści sześć razy, a średnia głosów jest aktualnie równa cztery i sześćdziesiąt pięć setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Piosenka Ona Tańczy Dla Mnie została skomentowana już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~bedzieszmoj 24.10.2012
    kocham to .. ;** żeby mój chlopak miał taki głos i mi to śpiewał :**
  • ~andzia 03.10.2012
    kocham to
  • ~elo 30.09.2012
    ona tu jest i tańczy dla mnie

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie. Czy warto się z tym zapoznać?

Weekend bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Ona Tańczy Dla Mnie, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - całość udostępnionych tu piosenek jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Ona Tańczy Dla Mnie, autorstwa Weekend, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie jest obecnie trendy. Weekend nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj