Kesara - All Yours 2009 [Loop-O Remix Edit]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:07
Data dodania: 02.06.2012 10:30:22
Rozmiar pliku: 4,42 MB
Tagi: Kesara, All Yours 2009 [Loop, O Remix Edit]
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kesara_-_All_Yours_2009_[Loop-O_Remix_Edit].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje cztery i czterdzieści dwa setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i siedem sekund. To piosenka tytułem "All Yours 2009 [Loop", której wykonawcą jest Kesara. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Plik Kesara - All Yours 2009 [Loop-O Remix Edit] nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Kesara - All Yours 2009 [Loop-O Remix Edit]. Czemu właśnie ta piosenka?

Kesara jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie All Yours 2009 [Loop, świetna piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz spotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest All Yours 2009 [Loop, której kompozytorem jest Kesara. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Kesara - All Yours 2009 [Loop-O Remix Edit] i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj