Bracia Zejmani- Śmiały Harpunnik

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:39
Data dodania: 05.06.2012 23:00:02
Rozmiar pliku: 2,43 MB
Tagi: Bracia Zejmani, Śmiały Harpunnik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bracia_Zejmani-_Śmiały_Harpunnik.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dwa i czterdzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "Śmiały Harpunnik", którego wykonawcą jest Bracia Zejmani. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Utwór Bracia Zejmani- Śmiały Harpunnik nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, także dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Bracia Zejmani- Śmiały Harpunnik. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Bracia Zejmani bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Śmiały Harpunnik, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie udostępnione u nas utwory są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Śmiały Harpunnik, w wykonaniu Bracia Zejmani. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Bracia Zejmani- Śmiały Harpunnik i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj