Limp Bizkit - Introbra

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:20
Data dodania: 06.06.2012 10:30:37
Rozmiar pliku: 3,08 MB
Tagi: Limp Bizkit, Introbra
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Limp_Bizkit_-_Introbra.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie odtwarzasz to około trzy i osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość to jeden minute i dwadzieścia sekund. To jeden z dzieł autorstwa Limp Bizkit, którego tytuł brzmi Introbra. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka Limp Bizkit - Introbra nie została jeszcze ani razu pobrana. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które w jednej chwili podbijają serca słuchaczy. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Introbra, wykonywanym przez Limp Bizkit. Piosenka ta szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Limp Bizkit - Introbra? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Introbra, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach kawałka Limp Bizkit? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na nieciekawych, podejrzanych witrynach - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu hasła, dla przykładu Limp Bizkit - Introbra, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz ogrom empetrójek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj