Funeral Frog - PrawDziwki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 09.06.2012 11:00:02
Rozmiar pliku: 5,97 MB
Tagi: Funeral Frog, PrawDziwki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Funeral_Frog_-_PrawDziwki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży pięć i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Funeral Frog, którego nazwa to PrawDziwki. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Funeral Frog - PrawDziwki nie została jak na razie nigdy pobrana. Nikt jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się wejść do świata muzyki. Czeka na Ciebie bezlik darmowych utworów, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz PrawDziwki? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż myślisz.

Funeral Frog to poważany oraz znany wykonawca na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki błyskawicznie stają się popularnymi hitami. Podobnie stało się z PrawDziwki. Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, żebyś nie musiał zaglądać na Wrzutę lub inne strony, żeby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz posłuchać utworów na wieży lub w telefonie? Nic łatwiejszego - ściągnij Funeral Frog - PrawDziwki i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Wszystko jest całkowicie za darmo, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić nic poza wybraniem utworu i pobraniem go. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla osób, które wolą najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, i dopiero później to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie ściągać niczego na ślepo i nie zaśmiecać sobie komputera. Jeżeli ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie wybrać inny. Jednakże PrawDziwki, autorstwa Funeral Frog, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj