One Direction - Same Mistakes - One Direction (Full) youtube original

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (31 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 10.06.2012 11:00:15
Rozmiar pliku: 8,32 MB
Tagi: One Direction, Same Mistakes, One Direction (Full) youtube original
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

One_Direction_-_Same_Mistakes_-_One_Direction_(Full)_youtube_original.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej osiem i trzydzieści dwa setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. To plik mp3 tytułem "Same Mistakes", którego wykonawcą jest One Direction. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już trzydzieści jeden razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i trzynaście setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka One Direction - Same Mistakes - One Direction (Full) youtube original nie została jak na razie ani razu pobrana. Piosenka Same Mistakes została skomentowana już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~nicole 08.02.2013
    *cenzura* ; **
  • ~paulina 31.10.2012
    supeerowaaa.;))
  • ~kaska12989.interia.p 31.10.2012
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Same Mistakes. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest One Direction - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby One Direction - Same Mistakes - One Direction (Full) youtube original, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo łatwych do realizacji rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 Same Mistakes? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj