15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U - Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka)

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (12 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:19
Data dodania: 12.06.2012 18:54:39
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: 15. Chada ft. Hades Z.B.U.K.U, Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka), 15, chada, hades, zbuku, tego, da, się, naprawić, prod, emdeka, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

15._Chada_ft._Hades,_Z.B.U.K.U_-_Tego_nie_da_się_naprawić_(prod._Emdeka).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie słuchasz to trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i dziewiętnaście sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez 15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U, której tytuł to Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka). Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już dwanaście razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i osiemdziesiąt trzy setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U - Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka). Plik mp3 Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka) został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~PatryŚia 12.07.2012
    *cenzura* :******** !!!!
  • ~Kalaa 14.06.2012
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy z łatwością zdobywają rzesze wiernych fanów, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Nie inaczej jest z przebojem Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka), wykonywanym przez 15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy opinie ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać 15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U - Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka)? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka), a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki 15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdej empetrójki z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno rozbudowanym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu hasła, dla przykładu 15. Chada ft. Hades, Z.B.U.K.U - Tego nie da się naprawić (prod. Emdeka), otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych piosenek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj