Kali - Czego Chce

Aktualna ocena: 5 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 12.06.2012 19:00:42
Rozmiar pliku: 7,34 MB
Tagi: Kali, Czego Chce
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kali_-_Czego_Chce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to siedem i trzydzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Kali, którego tytuł to Czego Chce. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już siedem razy, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Kali - Czego Chce nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania coraz to nowych artystów, także dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Kali - Czego Chce. Czy warto tego posłuchać?

Kali jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Czego Chce, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest obecna tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Czego Chce, autorstwa Kali. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Kali - Czego Chce i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj