DJ DAVE - 10.02.2012 - Stara Kotlownia (Tomaszo...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:06
Data dodania: 13.06.2012 18:00:01
Rozmiar pliku: 22,7 MB
Tagi: DJ DAVE, 10.02.2012, Stara Kotlownia (Tomaszo...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_DAVE_-_10.02.2012_-_Stara_Kotlownia_(Tomaszo....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje dwadzieścia dwa i siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i sześć sekund. To jeden z dzieł autorstwa DJ DAVE, którego tytuł to 10.02.2012. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 DJ DAVE - 10.02.2012 - Stara Kotlownia (Tomaszo... do tej pory. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - 10.02.2012, którą wykonuje DJ DAVE, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład DJ DAVE - 10.02.2012 - Stara Kotlownia (Tomaszo..., a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na telefon 10.02.2012? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy wolą na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj