Grabie i łopaty wiosną stały w szopie - Kasia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:01
Data dodania: 13.06.2012 18:31:50
Rozmiar pliku: 2,78 MB
Tagi: Grabie i łopaty wiosną stały w szopie, Kasia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Grabie_i_łopaty_wiosną_stały_w_szopie_-_Kasia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około dwa i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i jeden sekunde. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Grabie i łopaty wiosną stały w szopie, której tytuł to Kasia. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Grabie i łopaty wiosną stały w szopie - Kasia do tego momentu. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Kasia. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Grabie i łopaty wiosną stały w szopie, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu Grabie i łopaty wiosną stały w szopie - Kasia, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrealizowania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Kasia? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj