Etna - Gorzka kawa

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 17.06.2012 20:28:27
Rozmiar pliku: 4,27 MB
Tagi: Etna, Gorzka kawa, gorzka, kawa, other, mp3
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Etna_-_Gorzka_kawa.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to cztery i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i czterdzieści sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Etna, którego tytuł to Gorzka kawa. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 29 listopada 2014 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już trzy razy, a średnia głosów jest równa trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Etna - Gorzka kawa została ściągnięta już jeden raz. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Etna - Gorzka kawa coraz szybciej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Etna potrafi napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy Etna - Gorzka kawa, lecz też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te utwory możesz także słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Gorzka kawa? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy świeże kawałki, systematycznie powiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Wham! - Last Christmas
Wham! - Last Christmas
Teledysk Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie [TELEDYSK]
Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie [TELEDYSK]
Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj