Gusttavo Lima con Neymar -Balada-

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (25 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 21.06.2012 19:39:31
Rozmiar pliku: 7,71 MB
Tagi: Gusttavo Lima con Neymar, Balada, gusttavo, lima, con, neymar, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gusttavo_Lima_con_Neymar_-Balada-.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około siedem i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "Balada", którego wykonawcą jest Gusttavo Lima con Neymar. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już dwadzieścia pięć razy, a średnia głosów wynosi cztery i sześćdziesiąt osiem setnych, w skali od 1 do 6. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Gusttavo Lima con Neymar -Balada-. Piosenka Balada została skomentowana już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~|G.M.T|Dominik (L) 07.10.2012
  Zawaliste :D
 • ~Neymar 23.09.2012
  (czytaj pierwsze litery) Sebek,Ula,Paweł,Ewelina,Rafał
 • ~_Pat 16.09.2012
  *cenzura*
 • ~adamoxx 13.08.2012
  tchetchetche :D
 • ~kina. 21.06.2012
  fajniutkiee fajniutkie

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe piosenki i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca ludzi. Jednym z takich muzyków jest Gusttavo Lima con Neymar, a tegoroczny hit Balada jest już głośno komentowany w świecie muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Zapewne chciałbyś sam przekonać się, jak brzmi Gusttavo Lima con Neymar -Balada-? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Balada, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć tę piosenkę Gusttavo Lima con Neymar? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Od dzisiaj skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Gusttavo Lima con Neymar -Balada-, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem jest ściągnięcie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj