Leona Lewis - Breaking into pieces

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 27.06.2012 00:02:00
Rozmiar pliku: 1,65 MB
Tagi: Leona Lewis, Breaking into pieces
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Leona_Lewis_-_Breaking_into_pieces.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar jeden i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Breaking into pieces", której autorem jest Leona Lewis. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Piosenka Leona Lewis - Breaking into pieces nie została jak na razie ani razu pobrana. Żaden odwiedzający jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Breaking into pieces, której autorem jest Leona Lewis, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Leona Lewis - Breaking into pieces, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na telefon Breaking into pieces? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej bazy utworów oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj