Weekend - Ona tańczy dla mnie 2012

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (49 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:57
Data dodania: 27.06.2012 10:13:17
Rozmiar pliku: 4,53 MB
Tagi: Weekend, Ona tańczy dla mnie 2012, ona, tańczy, dla, mnie, 2012
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Weekend_-_Ona_tańczy_dla_mnie_2012.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży cztery i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Ona tańczy dla mnie 2012", której autorem jest Weekend. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już czterdzieści dziewięć razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i czterdzieści pięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Weekend - Ona tańczy dla mnie 2012 jak na razie. Utwór Ona tańczy dla mnie 2012 został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~kasiaxix 20.11.2012
    weekend-na tańcz dla mnie
  • monika5226 13.11.2012
    Zaje****bista nuta....;D
  • ~luzak 09.11.2012
    wiecej takich

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ona tańczy dla mnie 2012. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Weekend - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Weekend - Ona tańczy dla mnie 2012, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Ona tańczy dla mnie 2012? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek i odkrycie nowych muzyków. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj