SOLEO - Slodko Slodka

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 28.06.2012 08:46:32
Rozmiar pliku: 5,05 MB
Tagi: SOLEO, Slodko Slodka, slodko, slodka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SOLEO_-_Slodko_Slodka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez SOLEO, którego nazwa brzmi Slodko Slodka. Utwór, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy oddali głos na ten utwór już osiem razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i sześćdziesiąt trzy setnych, w skali od jeden do sześć. Jeszcze żaden użytkownik nie ściągnął nigdy utworu muzycznego SOLEO - Slodko Slodka. Utwór Slodko Slodka został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~toyaa87 11.08.2012
    tekst taki sobie za to muza super - łatwo wpada w ucho
  • ~Zegan 30.07.2012
    Jezeli mowimy o disco polo hit tych wakacji

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy bez problemów zyskują rzesze nowych słuchaczy, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Takim muzykiem jest właśnie SOLEO, a tegoroczny hit Slodko Slodka jest obecnie szeroko komentowany w świecie muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i dobrą jakość utworu.

Zostawmy zdania innych za sobą, bo pewnie chcesz poznać SOLEO - Slodko Slodka? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Slodko Slodka, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki SOLEO? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych hitów na nieciekawych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki SOLEO - Slodko Slodka, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jeżeli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj