Bracia - Nad przepaścią

Aktualna ocena: 5 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 28.06.2012 11:00:48
Rozmiar pliku: 3,18 MB
Tagi: Bracia, Nad przepaścią
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bracia_-_Nad_przepaścią.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz posiada rozmiar trzy i osiemnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Nad przepaścią", której wykonawcą jest Bracia. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już osiem razy, a średnia ocen wynosi aktualnie pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku mp3 Bracia - Nad przepaścią. Nikt dotychczas nie miał ochoty skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Bracia - Nad przepaścią. Czy warto tego posłuchać?

Bracia jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Nad przepaścią, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych u nas utworów jest zupełnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i za free. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Nad przepaścią, autorstwa Bracia. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego Bracia - Nad przepaścią jest obecnie tak znana. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj