Porter Robinson - Unison (Knife Party Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:58
Data dodania: 29.06.2012 15:08:11
Rozmiar pliku: 11,5 MB
Tagi: Porter Robinson, Unison (Knife Party Remix), 2012
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Porter_Robinson_-_Unison_(Knife_Party_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to jedenaście i pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Unison (Knife Party Remix)", której wykonawcą jest Porter Robinson. We wtorek, 19 wrzesnia 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Porter Robinson - Unison (Knife Party Remix) dotychczas. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Porter Robinson - Unison (Knife Party Remix). Czy warto tego posłuchać?

Porter Robinson bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Unison (Knife Party Remix), świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tu piosenek jest absolutnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Unison (Knife Party Remix), w wykonaniu Porter Robinson, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego Porter Robinson - Unison (Knife Party Remix) jest ostatnio trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj