Jorrgus feat. Focus feat. Etna - Polski Bad Boy

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 01.07.2012 16:00:11
Rozmiar pliku: 7,68 MB
Tagi: Jorrgus feat. Focus feat. Etna, Polski Bad Boy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jorrgus_feat._Focus_feat._Etna_-_Polski_Bad_Boy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to siedem i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Polski Bad Boy", której autorem jest Jorrgus feat. Focus feat. Etna. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten plik już trzynaście razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i trzydzieści jeden setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Jorrgus feat. Focus feat. Etna - Polski Bad Boy do dzisiaj. Piosenka Polski Bad Boy została skomentowana już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • 20kasia0424 01.08.2013
    *cenzura* *cenzura*
  • ~miczu 14.07.2012
    git piosenka 10000000000000000000/10
  • ~natusia9 09.07.2012
    szaleje za tym aż chce się tańczyć

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi twórcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy nowych sympatyków, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ukochanego artystę. Takim muzykiem jest właśnie Jorrgus feat. Focus feat. Etna, a najnowszy przebój Polski Bad Boy jest już głośno komentowany w świecie muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Pozostawmy zdania ludzi za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Jorrgus feat. Focus feat. Etna - Polski Bad Boy? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Polski Bad Boy, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój Jorrgus feat. Focus feat. Etna? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać darmowych utworów na różnych, niebezpiecznych stronach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu hasła, na przykład Jorrgus feat. Focus feat. Etna - Polski Bad Boy, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj